Четвърти кръг от турнира за купата на БЛФЗ предложи много емоции

И четвъртия кръг от турнира за купата на БЛФЗ предложи много интересни двубои. В момента група „Ливърпул“ се оказа най-завързаната група от трите групи на турнира. Тя предложи два дерби мача. Ди Къмпани отстъпи с 2:3 (след като водеше с 2:0) от коравия отбор на DREAM TEAM.

В другото дерби се изправиха един срещу друг Партизан и АФК Верея, като Верейци категорично надиграха „гробарите“ спечелиха с 3:0 и оглавиха временното класиране на групата.

Група „Манчестър“ имаше два мача, като интересния двубой беше Траките и Новозагорския Маверикс. Гостите от Нова Загора поведоха с 2:0, но в крайна сметка допусна обрат и загуби с 2:3.

Мега дербито на група „Лондон“ противопостави отборите на ФК Верея и Ремиза. В целия мач Ремиза диктуваха нещата на терена и водиха почти през целия мач, но силите им не издържаха и допуснаха изравняване в последните минути на мача. Така двубоя завърши с зрелишния резултат 5:5! В другия интересен мач Зарата и Венеция също сътвориха добър мач и не можаха да се победят, като мача завърши 2:2 но и с този хикс Зарата запазиха лидерската си позиция в група „Лондон“.