• 15.09.2015
  • /
  • Спорт

За поредна година МГЕРБ – Стара Загора организира футболен турнир

Отново тази година, аматьорски футболен турнир на малки вратички ще събере десетки отбори, които ще спорят за Купата на ПП ГЕРБ. МГЕРБ – Стара Загора организира традиционния си спортен празник за непрофесионални футболисти на 26 и 27 септември, на помощното игрище с изкуствена настилка, над стадион „Берое“.

Записването е безплатно, а формата на състезанието е директна елиминация. Изискването към участниците е да не са картотекирани играчи в отборите на А, Б или В групите на българския футболен шампионат. Времетраенето на един мач е 30 минути – две полувремена по 15 минути и 5-минутна почивка между тях. При равенство победителят ще бъде излъчен след изпълнение на дузпи.

И тази година ще има атрактивни награди за 1-во, 2-ро, 3-то и 4-то място. Записването на отборите е от 15 до 23 септември, в офиса на ПП ГЕРБ Стара Загора – бул.“Митрополит Методий Кусев“ 5, от 9:00 до 18:00 часа. Тегленето на жребия ще се извърши на 24 септември, в 18:00 часа. Тел за контакт: 0884 800284 – Петър Манов.